SKU: S18-SWP-OV
S18-SWP-OV
82Point
Sale Sold out
Try the combination with a watch
SPEC
Material
Cow Leather
Length
Top 70mm / Bottom 120mm
Corresponding arm size
135 to 185 mm
Buckle width
18mm